Skontaktuj się:
663 165 655
MENU

O nas

Centrum Rachunkowe jest dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie księgowości oraz kadr i płac. 

Co nas wyróżnia:

  • Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego.
  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też informacje na temat cennika otrzymają Państwo po uprzednim kontakcie poprzez wiadomość e-mail lub kontakt telefoniczny.
  • Jesteśmy jednostką certyfikowaną przez Ministerstwo Finansów: Certyfikat Księgowy nr 5373/2011 
  • Usługi Centrum Rachunkowego objęte są ubezpieczeniem w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej.

Nasz zespół:

Katarzyna Gwizdała - właściciel
Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Główna księgowa z wieloletnim doświadczeniem. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej. Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jej wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego oraz bogate doświadczenie zawodowe zapewniają profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług.

Michał Heimann - księgowy
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku Administracja. Jest absolwentem Policealnej Szkoły Rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku księgowego. Jest specjalistą ds kadr i płac. Świetnie czuje się w temacie księgowości małych i średnich przedsiębiorstw oraz podatków.

Aneta Lalasz - księgowy

Bartosz Gwizdała - specjalista ds. BHP
Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ukończył studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkoleniowiec i wykładowca. Posiadane doświadczenie i kompetencje przekładają się na najwyższy poziom oferowanych usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.